گیت اتوماتیک باید در حالت دستی به خوبی کار کند

قبل از اینکه گیت خود را به گیت اتوماتیک تبدیل کنید، باید مطمئن باشید که در حالت دستی خوب کار می کند. درصورتیکه در غیر عادی حرکت کند زمانی که به حالت اتوماتیک درآمد نیز این مشکلات از بین نمی رود.

از نصب گیت اتوماتیک بر روی ارتفاع خودداری کنید

در این موقعیت فشار زیادی بر روی اتوماسیون وارد می شود و شما باید تجهیزات بیشتری برای راه اندازی آن خریداری کنید. این کار غیرممکن نیست، اما اگر تا جایی که ممکن است سعی کنید از آن جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید:  گیت اتوماتیک و مزایای آن برای محافظت از منزل

از تجهیزات نادرست استفاده نکنید

هرگز از تجهیزاتی که تولید کننده گیت اتوماتیک مشخص نکرده استفاده نکنید. چرا که در صورت خرابی گیت، شما امکان شکایت ندارید و گارانتی شما دیگر معتبر نخواهد بود.

در صورت لزوم زه کشی انجام دهید

اگر موتور در زیر سطح زمین نصب شود، باید قبل از آن زه کشی مناسب انجام شده باشد. اگر آب جایی برای رفتن نداشته باشد، موتور نمی تواند به درستی کار کند.

باید مسئولیت پذیر باشد

سعی نکنید که گیت اتوماتیک را خودتان نصب کنید. اگر برای صرفه جویی در هزینه به یک فرد حرفه ای این شغل تماس نگیرید، ممکن است فاجعه رخ دهد. تکنسین ها باید گیت را برای شما نصب کنند و خطرات قانونی نصب را برعهده بگیرند. هیچ کس نمی خواهد مسئول فاجعه ای باشد که می توانست از آن اجتناب کند.

مراقب باد باشید

اگر شما در یک منطقه بادخیز زندگی می کنید قبل از خرید گیت اتوماتیک دقت کنید. استفاده از سرعت گیر بر روی درب توصیه نمی شود.  گیت های ریلی روباز که جریان باد از آن می گذرد احتمالا گزینه بهتری هستند. با این حال بسته به قدرت باد ممکن است این مدل گیت ها هم کاربرد نداشته باشد.

بهترین کنترل را برای گیت اتوماتیک انتخاب کنید

همانطور که در بالا ذکر شد واقعا مهم است که به تکنسین توضیح دهیم که گیت اتوماتیک برای ما چه کاربردی دارد و از آن چطور استفاده می کنیم، تا تکنسین بتواند بهترین روش ممکن باز و بسته کردن گیت را از میان موارد زیر به شما توصیه کند:

ردیاب خودرو، صفحه کلید یا درببازکن کارتی، کنترل از راه دور رادیویی، حلقه های زمینی یا کاوشگر یا GSM از طریق تلفن همراه

میهمانان را فراموش نکنید

اگر گیت ورودی جداگانه ای  برای عبور میهمانان و پیاده ها در نظر نگرفته اید، باید به فکر راهی برای عبور آنها باشید. باید به طریقی ساکنان خانه را در جریان افرادی که پشت درب منتظر هستند، قرار دهیم. بهترین راه حل معمولا یک دستگاه مخابره داخل ساختمان است. علاوه بر آن می توانید دوربینی هم کار بگذارید. استفاده از صفحه کلید نیز گزینه ی دیگری است تا از این طریق بتوانید هر دو لنگه گیت و یا یک لنگه آن را برای عبور پیاده ها باز کنید.

شما باید برای آن هایی که منظم گیت خانه شما را می زنند مانند پستچی ها، باغبان ها و غیره راه ورودی در نظر بگیرید. برای این کار می توانید در یک ساعت زمانی مشخص سطح ایمنی گیت را کم کنید تا شخصی که مورد نظر است آسان تر بتواند داخل شود.

امنیت کلی گیت را جدی بگیرید

اگر می خواهید صد در صد مطمئن شوید که هیچ کس به زور نمی تواند به حریم شما وارد شود، می توانید چند قفل اضافه به گیت بزنید یا اگر واقعا لازم باشد چند پست در مقابل یا پشت گیت قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست