به اطراف خود نگاه کنید. متوجه خواهید شد درب پارکینگ واقع در جلوی خانه 20 تا 40 درصد از نمای خارجی می گیرد. خریداران خانه اغلب هنگام خرید منزل جدید، اول به درب ورودی پارکینگ توجه میکنند. در این مقاله مزایای تغییر و به روز رسانی درب پارکینگ به گیت اتوماتیک و احتمال بازگشت هزینه صرف شده بروی خرید سیستم جدید آن، ارائه شده است.

افزایش ارزش خانه شما

نشان داده شده است که اگر درب پارکینگ شما نسبتا جدید و جذاب باشد، ارزش خانه تان افزایش می یابد و به این ترتیب سریعتر به فروش می رسد. اولین چیزی که خریداران بالقوه اغلب هنگام بازدید از یک خانه به آن توجه میکنند، گیت اتوماتیک و محوطه است.

کاهش زمان تعمیر درب پارکینگ

چند دفعه مجبور شدید درب پارکینگ چوبی خودتان را به علت رفتن رنگ آن دوباره رنگ کنید؟ گیت اتوماتیک فلزی با روکش رنگ حفاظتی کارخانه می تواند این کار را برای شما کم کند.

حفاظت از خانه شما در برابر سرقت

اگر در درب پارکینگ تان متعلق قبل از سال 1993 است، باید بدانید که سیگنال فرستنده ریموت را می توان برداشت؛ زیرا سیستم آن مجهز به رمز رولی (rolling code) نمی باشد. امروزه گیت اتوماتیک همراه با آخرین فناوری بوده و شما قادر هستید درب پارکینگ خود را حتی اگر آن سر دنیا باشید، با گوشی هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر خود باز و بسته کنید.

کاهش انتقال گرما و سرما به پارکینگ

یک گیت اتوماتیک دارای عایق هوا، از انتقال سرمای بیرون به داخل پارکینگ شما جلوگیری می کند. در تابستان نیز به همین روش کار میکند. بنابراین پارکینگ شما در طول ماه های گرم خنک خواهد ماند.

به حداقل رساندن خطر آسیب به شما و عزیزانتان

درب پارکینگ بدون حسگر فتوالکتریک (نوری و برقی) باعث میشود گیت شما به عقب برگردد و اگر شخص یا جسمی بین گیت باشد، خطر آسیب به شما و خانواده تان را افزایش میدهد.

کاهش قبض برق

حتی اگر پارکینگ خود را کمی گرم کنید یا تهویه مطبوع نداشته باشید، هر بار که درب را باز میکنید، هوا سرد یا گرم و مرطوب به خانه تان منتقل می شود. از آنجا که هوای سرد و مرطوب دلچسب نیست، افراد تمایل دارند گرما را زیاد کنند که طبیعتا باعث افزایش مبلغ قبض برق تان می گردد.

بیشتر بخوانید:  4 روش برای جلوگیری از تعمیرات پر هزینه گیت اتوماتیک پارکینگ

گیت اتوماتیک نمای خانه شما را بهتر می کند

با اضافه کردن پنجره به گیت اتوماتیک و همچنین وسایل تزئینی متناسب با سبک معماری تان، نمای خانه خود را به میزان زیادی بهبود میبخشید. علاوه بر این، هزینه آن به اندازه ای که فکر میکنید زیاد نیست.

کاهش صدای نویز درب پارکینگ

در حال حاضر، گیت اتوماتیک بسیار بی صدا وجود دارند. با استفاده از تسمه لاستیکی تقویت شده با فلز، گیت اتوماتیک دارای تسمه محرک و نیز غلطک های نایلونی را نصب کنید. سپس با روان کاری مناسب تمام قطعات فلزی، شگفت زده خواهید شد که میزان نویز تا حد زیادی از بین رفته است.

آیا این هشت مزیت شما را تشویق می کند که سیستم درب پارکینگ خود را به گیت اتوماتیک تغییر دهید؟ گام بعدی این است که با یک متخصص گیت اتوماتیک در منطقه خود قرار ملاقات بگذارید. این شخص می تواند با توجه به سلیقه تان، طراحی خانه و بودجه تان در تصمیم گیری به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست