گاهی اوقات، برخی امکانات و ابزارهای جزئی میتوانند تغییرات بزرگی در زندگی ما به وجود آورند. اما از آنجاییکه این ابزارها بسیار کوچک هستند و در زندگی روزمره  ما ادغام شده اند، احتمالاً در نگاه اول متوجه حضور و تأثیر شگرف آنها در زندگی خود نمی شویم. این قضیه درمورد درب بازکن های تصویری هوشمند هم صدق میکند.

اگر تا به حال درباره  مزیت های استفاده از یک درب بازکن های تصویری هوشمند مطلبی نخوانده اید، ما در این نوشتار پنج دلیل محبوبیت این فناوری را برای شما معرفی میکنیم.

 کسی را که پشت درب است، خواهید دید!

درب بازکن های تصویری هوشمند، یک ابزار ایمن و کارآمد برای حفظ فاصله میان خودتان و افراد ناشناس پشت درب هستند. این  درب بازکن ها به شما امکان میدهند که ببینید چه کسی پشت درب ایستاده (یا در حال نزدیک شدن به خانه است)؛ در این صورت، شما زمان کافی برای شناسایی آن فرد خواهید داشت و در این مدت، تشخیص میدهید که میتوانید درب را به رویش باز کنید یا خیر.

بدون اینکه درب را باز کنید، با کسی که پشت درب است صحبت خواهید کرد!

درب بازکن های تصویری هوشمند ،  مجهز به یک دستگاه مخابره دو سویه هستند که مزایای پنهان زیادی دارد. شما میتوانید با استفاده از این قابلیت، بدون باز کردن درب پاسخ کسی را که پشت درب ایستاده است، بدهید و با ایشان صحبت کنید. از آنجاییکه این دستگاه مخابره در قالب یک تلفن همراه تهیه شده است، شما میتوانید از هرکجا با فردی که پشت درب ایستاده است، صحبت نمایید؛ در این صورت، حتی اگر در منزل نباشید نیز میتوانید پاسخ زنگ درب را بدهید و عدم حضور خود در منزل را به اطلاع دیگران نرسانید. همین قابلیت، تأثیر به سزایی بر افزایش سطح ایمنی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  گیت اتوماتیک و مزایای استفاده از آن برای مغازه و ساختمان اداری

درصورت عدم حضور در منزل، از مراجعه افراد به خانه خود مطلع خواهید شد!

اگر شخصی به جای فشردن دکمه ی زنگ، درب خانه ی شما را به صدا درآورد، دوربین ویدئویی تصویر آن شخص را ضبط و ثبت خواهد کرد تا شما بعداً به آن تصاویر دسترسی داشته باشید. حال، شما میدانید که در زمان عدم حضور در منزل، چه کسی به شما مراجعه کرده است.

فناوری دید در شب درب بازکن های تصویری هوشمند ، امکان مشاهده  تصاویر واضح در شب را فراهم خواهد آورد!

اگر شخصی در هنگام شب به درب منزل شما مراجعه کند، شما به سختی میتوانید چهره  او را در تاریکی تشخیص دهید. اما درب بازکن های تصویری هوشمند ، مجهز به فناوری دید در شب هستند و به شما امکان میدهند که پیش از باز کردن درب، تصویر مراجعه کننده را به وضوح ببینید.

دوربین امنیتی مضاعف

درب بازکن تصویری هوشمند را در کنار سیستم نظارت و امنیت به کار ببرید، خواهید دید که سطح امنیت در منزل شما به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. این درب بازکن های ویدئویی در نقش یک دوربین اضافه عمل خواهند کرد که پوشش امنیتی منزل را گسترش و افزایش میدهند.

درب بازکن های تصویری هوشمند ، اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرند، ابزارهای امنیتی بسیار قدرتمند و مؤثری خواهند بود. کارکردها و قابلیت های فوق العاده ی این زنگ ها در قالب یک ابزار کوچک و ساده در اختیار مشتریان قرار گرفته اند.

.درصورتی که هرگونه سؤالی درباره امنیت ساختمان های مسکونی دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید. شرکت پیشروالکترونیک پایدار، انواع سیستم های امنیتی خانگی و سیستم های امنیت پیشرفته را برای شما مهیا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  13 مزیت برتر استفاده از دوربین‌ درب بازکن تصویری بی سیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست